четврток, 24 ноември 2016  |  Вести денес: 67

Охриѓанец загина во сообраќајка

Четириесет и шест годишниот Н.П. од Охрид утринава го загуби животот во сообраќајна несреќа на регионалниот пат А3 Битола-Ресен кај Леворечки мост.

полиција

Поврзани вести

Од полицијата информираат дека несреќата била пријавена утрово околу 5:20.

Н.П. кој управувал со автомобил “Ауди А3”  удрил во карпа која се наоѓала покрај патот и починал на лице место. Полицијата извршила увид на местото на несреќата.

Најчитани вести