понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 59

Исчезна 19 годишна девојка од Охрид

policija-640x426

Последни вести

Исчезна 19 годишна девојка од Охрид, полицијата трага по пријавената, информира МВР.

На 19.05.2016 година во полициската станица во  Охрид Н.Н.(49) од истиот град  пријавил дека на 18.05.2016 година околу 20 часот од нивниот дом во непознат правец се оддалечила неговата ќерка Т.Н.(19). СВР – Охрид презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести