недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 49

Без струја утре дел од Бутел и Карпош

Без електрична енергија утре од 6.30 до 7.30 часот ќе останат корисниците од Момин Поток, дел од булеварот „Босна и Херцеговина“ и дел од потрошувачите во Визбегово.

Поврзани вести

Како што информира РЦУК на Град Скопје, прекините се поради технички зафати во електромрежата.

Најчитани вести