петок, 25 ноември 2016  |  Вести денес: 59

ВИДЕО: Како да направите хит плетенки во стилот на Ким

Плетенките секогаш се во мода. Еве како да ги направите овие хит плетенки во стилот на Ким Кардашиан.

pletenki-Kim

Поврзани вести

Овие плетенки се хит фризура, а станаа популарни благодарение на Ким Кардашиан. Погледнете како самите да ја направите оваа фризура и да бидете во тренд.

Најчитани вести