четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 53

Момче избодено со нож во кафеана во тетовско

Дваесет и шест годишниот И.С. од тетовско Чифлик вчера вечерта бил донесен во тетовската болница повреден со нож во пределот на градниот кош.

нож1-520x224

Последни вести

И.С. со повредата се здобил околу 22.30 часот во селската кафеана во Чифлик, информираат од полицијата.

Повредениот како како итен случај е пренесен во Ургентен центар Скопје за понатамошно лекување.

Во врска со настанот во 05.35 часот приведен е седумнаесетгодишник од с.Чифлик.

Најчитани вести