недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

Натали Грубовиќ се омажи за српски бизнисмен (ФОТО)

На веселбата имало и многу пријатели на Натали од Македонија.

natali2222

Поврзани вести

Познатата македонска манекенка, водителка и лото-девојка Наталија Грубовиќ  се омажи изминатиот викенд во белградскиот хотел Метропол Палас“ со бизнисменот од Нови Сад, Дрен Глушац.

На веселбата имало и многу пријатели на Натали од Македонија.

Двојката ќе живее во родниот град на младоженецот, Нови Сад. Грубовиќ веќе неколку години живее и работи во Србија, а македонската јавност ќе ја запамети како лото и бинго девојка која беше во тандем со македонскиот шоумен Игор Џамбазов.

наталиии

nataliiiiiiii

 

 

 

 

Најчитани вести