сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Клои Кардашијан ја покажа завидната фигура

kloi-kardasijan

Последни вести

Иако, како и нејзината сестра Ким, Клои е позната по провокативниот стил на облекување, во модните егзибиции таа се уште ја нема стигнато Ким која често ја инспирира во изборот на облека. Но, мора да признаеме дека навистина добро се труди.

клои2

Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан одбрала сензуална модна комбинација за роденденската забава на нејзиниот поранешен зет Скот Дисик која се одржала во Лас Вегас.

Најголемиот град во американската држава Невада овие денови се грее на температури кои се искачуваат и над 35 степени целзиусови. Меѓутоа, тоа не ја спречило старлетата Клои Кардашијан да облече тесен фустан од латекс кој целосно се „стопил“ со нејзиното тело.

клои3

Најчитани вести