сабота, 26 ноември 2016  |  Вести денес: 0

„Пивофест“ од 14 до 17 јули

„Пивофест“ од 14 до 17 јули

„Пивофест“ од 14 до 17 јули

Последни вести

Од 14 до 17 јули ќе се оддржи овогодинешниот прилепски фестивал на пивото „Пивофест 2016“. И за овој 14. по ред „Пивофест“, повелете на добра забава, музика и скара.

Програма на изведувачи ќе биде објавена наскоро.

Најчитани вести