Магазин

ФОТО: Најдобрите костими за капење за ова лето

ФОТО: Најдобрите костими за капење за ова лето

Подготовките за летната сезона полека почнаа, а благодарение на Бионсе, Тејлор и Гиги веќе знаеме на кои модели треба да обрнеме внимание.

Едноделни

kupaci-1 kupaci-2

Овие модели се класични, секси, модерни и софистицирани. При купувањето мошне е важно да изберете добра големина за костимот во целост да се прилагоди на телото и да ја издолжи силуетата. Едноделните костими за капење може да сокријат и некои недостатоци како стомак, но и да ги нагласат атрибутите. Ако се одлучите за овој модел, бидете сигурни дека тој ќе ви ја истакне самодовербата, држењето и ќе остави доволно за фантазијата…

Повеќе модели на следната страница…