сабота, 25 март 2017  |  Вести денес: 24

Гледајте Франција – Албанија со Дарко Панчев и Сашко Коцев

панцев

Поврзани вести

Вечерва фудбалската легенда Дарко Панчев и актерот Сашко Коцев заедно ќе го следат претстојниот натпревар помеѓу репрезентациите на Франција и Албанија. Тие најавуваат добра забава, интересни муабети поврзани со фудбалот, различни активности и многу награди за гледачите.

Емисијата е со почеток во 20:30 часот на http://footballmaniashow.mk/  и може да се следи во живо преку мобилен телефон, таблет или компјутер.

Најчитани вести