четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Груевски на терен меѓу жителите на Стајковци

gruevski-stajkovci

Поврзани вести

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски вчера  беше на терен меѓу жителите на Стајковци.

Најчитани вести