недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 3

ВИДЕО: Невремето кое го зафати Скопје снимено од стујард од авион

nevreme-2

Поврзани вести

ТВ Орбис објави видео од невремето кое го зафати Скопје испратено од стјуард кој во тој момент бил на работа и летал токму над Македонија.

Најчитани вести