вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

25 годишно момче избодено во Кисела Вода

Krvav-noz-500

Последни вести

Момче на возраст од околу 25 години утринава било избодено со нож во зграда во скопската населба Кисела Вода, дознава Курир.

Според првичните информации до кои дојде Курир, момчето во зградата во која живее пресретнало крадци. По кратката физичка пресметка, еден од крадците извадил нож и го прободел во стомакот, а момчето добило и удар во главата од тврд предмет.

Повеќе детали од полицијата се очекуваат наскоро.

Најчитани вести