понеделник, 26 јуни 2017  |  Вести денес: 1

Укината забраната за камиони на Плетвар

pletvar

Последни вести

Укината е забраната за сообраќај за тешки товарни возила за планинскиот превој Плетвар, информира ЈП Македонија пат.

Забраната е укината во 11.45 часот.

Најчитани вести