среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 58

40 години постар, кому му е гајле?!

par

Последни вести

Актерот Ал Пачино и 39 години помладата Лусила Сола.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести