недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

50 евра за лежалка на плажата „Свети Стефан“ во Црна Гора

sveti-stefan-aman-4

Последни вести

Ако се решите да поминете еден ден на плажа во Свети Стефан или Милочер во Црна Гора, тогаш понесете си поголема сума на пари. Значи ако сакате да уживате на плажите во „Свети Стефан“ или „Милочер“, ќе треба да издвоите 50 односно 75 евра за лежалка, која што не само што е скапа, туку е и задолжителна.

plaza

 

plaza1

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести