Магазин

Адел се преполови: Сите се воодушевени од нејзиниот нов изглед

Адел се преполови: Сите се воодушевени од нејзиниот нов изглед

Британската пејачка Адел ги воодушеви присутните на доделувањето на Греми наградите каде на црвениот килим се појави видно ослабена.

adel-oslabe-2

Таа претходно објавуваше фотографии од теретана, а сега во црн долг фустан покажа колку успеала да ослабе.

На доделувањето на Греми наградите, покрај Адел, настапуваа и Ријана, Лејди Гага, Викенд и Тејлор Свифт.