понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 27

ФОТО: Адријана Лима повторно бремена?

ФОТО: Адријана Лима повторно бремена?

ФОТО: Адријана Лима повторно бремена?

Поврзани вести

Сексапилната и заносна Адријана Лима ужива со ќерките и момчето во Мајами. Таа ги изненади сите кога во костим за капење покажа необично заоблено стомаче.

lima1

Дали ангелот на Victoria’s Secret чека трето дете, или пак само се опуштила и претерала со храната, за сега останува непознато.

 

Најчитани вести