вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Адвокатката која се самоуби била сопруга на познат судија

policija

Последни вести

Идентификувана е познатата битолска адвокатка која вчера претпладне си го одзема животот скокајќи од зграда во Битола.

Според информациите кои ги објави Битолски весник станува збор за 59 годишната С.Б. 

Полицијата согласно праксата не открива детали за случаи во кои станува збор за самоубиство.

Весникот пишува дека жената била сопруга на познат судија од Битола

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести