четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Аеродром денеска без вода

ice_water

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на булевар Јане Сандански раскрсница со улица Кузман Јосифовски Питу, без водоснабдување ќе останат корисниците од ниска зона на улицата Владимир Комаров и корисниците од зградата со број 12 од булевар Јане Сандански 08:30 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести