сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

Аеродром и Ново Лисиче утре без вода

vodovod

Поврзани вести

Утре, петок 21 март поради технички зафат на уличен дефект на ул. „Христо Татарчев“ („Сава Ковачевиќ“) (последна автобуска 24-а), прекин во водоснабдување ќе имаат корисниците од високата зона на н.Аеродром и Ново Лисиче од 9 часот до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести