понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Актерот Чарли Шин го нападнал стоматологот со нож

Порталот „ТМЗ“ пишува дека Чарли „пукнал“ во моментот кога стоматологот тргнал да му даде анестезија и извадил нож, што го потврдува и самиот стоматолог наведувајќи дека не се здобил со никакви повреди.

[in

Последни вести

Холивудскиот актер Чарли Шин, кој многу добро е познат на јавноста по неговите бројни скандали, го испитува полицијата поради инцидентот во кој се обидел да го избоде стоматологот.

Некогашната ѕвезда на серијата „Два и пол мажи“ Чарли Шин, се наоѓа под истрага, бидејќи минатиот четврток го нападнал стоматологот во неговата ординација.

Порталот „ТМЗ“ пишува дека Чарли „пукнал“ во моментот кога стоматологот тргнал да му даде анестезија и извадил нож, што го потврдува и самиот стоматолог наведувајќи дека не се здобил со никакви повреди.

Тој додава дека припадник од обезбедувањето на Шин му рекол дека е на кокаин, па затоа малку „се изгубил“. Полицијата моментално води истрага за овој инцидент, а потоа најверојатно ќе биде покренато обвинение против него за напад со смртоносно оружје.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести