четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 52

Активисти на СДСМ продолжуваат да ги понижуваат настраданите

jugo

Поврзани вести

Гласноговорниците на опозициската СДСМ не престануваат да се потсмеваат со катастрофалното невреме, кое го зафати Скопје, а продолжуваат и да ги понижуваат настраданите.

Со недолични зборови и коментари тие само докажуваат дека воопшто не им е грижа за настраданите. Ниту еден од овие лица кои на социјалните мрежи сеат само гнев, не отиде да помогне на поплавените подрачја.

jugoslav

irena-ristic-status

branko-status

lumi-status

 

 

Најчитани вести