понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Аквапаркот од денеска отворен за посетители

Цените и годинава ќе бидат исти како лани, 300 денари, а семејниот пакет за четири лица ќе чини 1.000 денари.

akva-500

Поврзани вести

Аквапаркот во спортскиот центар „Борис Трајковски“ денеска почнува со работа. Посетителите ќе можат да се забавуваат на повеќе видови тобогани, на базенот со бранови, мрзливата река и детскиот базен.

Цените и годинава ќе бидат исти како лани, 300 денари, а семејниот пакет за четири лица ќе чини 1.000 денари.

Аквапаркот ќе биде отворен секој ден, од 10 до 22 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести