сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 17

Александар се повеќе личи на Северина

seve_sin

Последни вести

„Мамо, види ни порасна пченицата“. Ова стои до фотографијата на синот на Северина, објавена на Инстаграм.

Александар држи пченица и се насмевнува на фотографијата што пејачката ја сподели со обожавателите.

seve_22

Неговиот изглед, но и неодоливата насмевка добија голем број комплименти и коментари со пофалби дека тој е едноставно премногу сладок.

Александар се повеќе личи на мајка му, барем според коментарите на голем број пријатели на пејачката на Инстаграм.

Најчитани вести