петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Американската „Гентерм“ бара работници

ggenteermm

Последни вести

Една од новите странски инвестиции, компанијата Гентерм нуди отворени работни места.

На огласот се бараат кандидати за позицијата директор на квалитет.

За повеќе информации, на следниот ЛИНК

Најчитани вести