понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

АМСМ: Забрана за движење на тешки товарни возила

images 12

Последни вести

АМСМ известува дека е воведена забрана за тешки товарни возила утрово во 07:20ч. на патниот правец крак Маврово – Дебар – Струга и на планинскиот премин Стража.

Најчитани вести