петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ана Николиќ во прегратката на Надал

ana-nikolic-rafael-nadal-foto-instagram-1401399988-506641

Поврзани вести

Српската пејачка Ана Николиќ неодамна ја посети француската претстолнина Париз, а во еден ноќен клуб налетела на најдобриот светски тенисер Рафаел Надал.

Таа не оддолеала и се сликала со него, по што на Инстаграм напишала „Имам и на писмено“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести