Магазин

Ана Николиќ во прегратката на Надал

Ана Николиќ во прегратката на Надал

Српската пејачка Ана Николиќ неодамна ја посети француската претстолнина Париз, а во еден ноќен клуб налетела на најдобриот светски тенисер Рафаел Надал.

Таа не оддолеала и се сликала со него, по што на Инстаграм напишала „Имам и на писмено“.