четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 49

Антиќ поради облог го прмени имиџот

Antic-vo-Fenerbahce

Поврзани вести

Македонскиот репрезентативец Перо Антиќ на социјланите мрежи се пожали дека поради облог морал да го промени својот имиџ.

Погледнете како изгледа по изгубениот облог.

antic-2

Најчитани вести