среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Астролозите порачуваат, не чека жежок сексуален период следната година

Ќе ве фасцинираат нови предизвици, но претераната борбеност би можела да предизвика пречки во сексуалните истражувања.

69562-seks-foto-shutterstock-2

Поврзани вести

Додека Близнаците функционираат слободно, Јарците ќе се најдат на голема пресвртница. Што во сексуалните односи ни донесува 2014 година?

Сонувате ли луда и незаборавна новогодишна забава? Ако во новогодишната ноќ не добиете се, не грижете се, сексот може да се случи и подоцна.

Ѕвездените аспекти најавуваат жесток вовед во 2014 година во која ќе се чувствува отпор спема било какво ограничување. Ќе ве фасцинираат нови предизвици, но претераната борбеност би можела да предизвика пречки во сексуалните истражувања.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести