четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 53

Авион удри во куќа и се запали, пилотот е жив и здрав

Авионот удрил во задната страна на двокатната куќа,а пилотот за некое чудо останал жив и здрав.

kuka

Поврзани вести

Станарите на една куќа во Колорадо имаа среќа бидејќи беа отсутни кога мал авион удрил во неа и се запали.

ЦБС Денвер на твитер објави фотографија од несреќата која се случи во понеделникот околу 16 часот, 16 километри северно од Денвер.

Авионот удрил во задната страна на двокатната куќа, а пилотот за некое чудо останал жив и здрав.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести