сабота, 29 октомври 2016  |  Вести денес: 0

АВРМ отвора канцеларија во Ранковце

avrm1111111111

Последни вести

Агенцијата за вработување на Република Македонија денеска ќе отвори дисперзирана канцеларија во општина Ранковце, во зградата на општината.

На настанот ќе присуствува директорот на Агенцијата Влатко Поповски.

Најчитани вести