петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Автобус удри во трудница и нејзиното тригодишно дете

avtobus

Последни вести

Во сообраќајна несреќа на крстосницата „Крушевачка“ и „Тодор Дукин“ во Белград повредена е трудница и нејзиното тригодишно дете кое го држела во раце.

Нив, под засега неразјаснети околности, автобусот ги закачил со неговиот заден дел. На лице место биле упатени Брза Помош и полиција.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести