понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Автомобил излетал од патот, петмина повредени во Трубарево

kavadarci-policija1

Последни вести

Автомобил од марката „форд галакси“ вчера излетал од автопатот кај селото Трубарево при што со повреди се здобиле петмина сопатници, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Со автомобилот управувал Т.А (25), а причините за несреќата засега се неутврдени.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести