понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Автомобил оштетен од залутан куршум

kursum

Поврзани вести

На 11.08.2014 година Ш.В.(50) од с. Ласкарци, скопско пријавил дека во дворното место од неговата куќа било оштетено паркирано патничко возило „Голф-4“, негова сопственост од залутано зрно.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести