недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Автомобил се преврте кај Ресен

soobrakajka-trkalo-540x320

Поврзани вести

Уште една сообраќајна несреќа во земјава. Автомобил од марката „опел вектра“ се превртел пред Ресен.

Во автомобилот имало четири лица, а повеќе информации за патниците и за причините се очекуваат во текот на денот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести