понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Автомобил се запали на Партизанска

kolaaa

Поврзани вести

Автомобил „Хјундаи Поло“ се запали на раскрсницата помеѓу булеварот „Партизански одреди“ и улицата „Франклин Рузвелт“.

Пожарот бил пријавен пред околу еден час, пo што пожарникарски и полициски екипи веднаш излегле на лице место.

Пожарот е изгаснат, а за среќа нема повредени лица.

Според непотврдени информации причина за избувнување на истиот е неисправен плински уред.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести