вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Автомобил со скопски таблички оштетен во Солун

t

Последни вести

Во Солун оштетен автомобил од марката „мерцедес“ со скопски регистерски таблички.

Македонецот на граничниот премин Богородица пријавил дека во Солун регистерската табличка му била ишарана со црн спреј.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести