вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Автомобил удри во велосипедист кај Градска болница

g_soobrakajka

Поврзани вести

Автомобил удри во велосипедист во близина на Градската болница „Св. Наум Охридски“ во центарот на Скопје.

Според неофицијални информации, велосипедистот е повреден при несреќата која се случи околу 16 часот на булеварот 11-ти Октомври.

Од полицијата велат дека увидна екипа е на терен и подоцна ќе имаат повеќе деталји околу сообраќајната несреќа.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести