Спорт

Балотели vs. маркер

Балотели vs. маркер

Иако авантурата во Ливерпул за Марио Балотели започна неславно бидејчи на досегашните натпревари постигна само еден погодок, сепак она што може да ги радува неговите фанови е дека Италијанецот токму тука направи еден голем исчекор во неговата кариера. Марио Балотели конечно научи како се облекува маркер… Секоја чест, царе !