четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 20

Балотели vs. маркер

baloteli-marker-500

Поврзани вести

Иако авантурата во Ливерпул за Марио Балотели започна неславно бидејчи на досегашните натпревари постигна само еден погодок, сепак она што може да ги радува неговите фанови е дека Италијанецот токму тука направи еден голем исчекор во неговата кариера. Марио Балотели конечно научи како се облекува маркер… Секоја чест, царе !

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести