недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 9

Бар кој лебди на вода (ФОТО+ВИДЕО)

Бар кој лебди на вода

Бар кој лебди на вода

Поврзани вести

Барот  „Облак 9” се наоѓа на Фиџи и буквално лебди во кристално чистата, енергично сината вода.

Cloud 9” (Облак 9) е платформа од два ката со интернационално опремен бар и Италијанска пицерија на дрва опкружен со тиркизни води и живописни погледи.

BAR1

 

BAR2

Погледнете…

Најчитани вести