петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Бараките на МВР и неколку околни улици денеска без вода

1.-vodovod4

Поврзани вести

Корисниците од улицата Востаничка, дел од улицата Црниче, Церска, 50-та Дивизија и бараките на Министерството за внатрешни работи денеска од 9,30 часот се без вода за пиење, информираат од јавното претпријатие Водовод.

Прекинот е поради дефект на шибер затворач на улицата Востаничка.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести