сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

„Барем јас да го задавев на време, снаата ќе ми беше жива“

ljub

Поврзани вести

Подобро јас да го задавев на време, барем снаата ќе ми беше жива, вели таткото на Иван, монструмот од Србија кој ја задави својата сопруга додека му била во посета во затвор.

-Иван беше суров кон сите, а жената често ја тепаше. Нас не исфрли од дома, а сопругата секојдневно ја малтретираше. Не знам ни зошто му отишла да го посети во затворот. Вака со солзи во очите ја раскажува својата тажна животна приказна очајниот татко.

Тој додава дека синот уште во средношколските денови загубил контрола. Влетал во лошо друштво и почнал да се дрогира. Правел секакви глупости.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести