вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 57

Батинци и Љубош без вода

voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица 10 број 15 во селото Батинци без водоснабдување ќе останат корисниците од населените места Батинци и Љубош од 15 часот па се’ до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести