понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Бел камен без вода

vodovod-i-kanalizacija

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-200 милиметри во населба Бел Камен, без водоснабдување ќе останат корисниците од населбите Бел Камен и Кучевишка Бара од 10:15 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести