среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 26

Бен Афлек и Џенифер Гарнер носат бурми само поради децата

aflekdzenifer

Поврзани вести

Холивудската двојка Бен Афлек и Џенифер Гарнер се уште ги носат бурмите, иако минатиот месец објавија дека се разведуваат.

Близок пријател на двојката тврди дека Афлек и Гарнер бурмите ги носат за да ги задоволат децата, кои тешко го прифаќаат нивниот развод.

– Децата се најсилната причина зошто уште ги носат бурмите, изјави неименуваниот извор.

Најчитани вести