вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Ограбена бензинска во Ченто

krazba-razbojnici-539x320

Поврзани вести

Бензинска на Макпетрол  во населба Ченто синоќа била ограбена.

Разбојниците со закана со пиштол од вработените одзеле околу 70 илјади денари.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителите.

Најчитани вести