петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Бесен гостиварец со клоци и стап ги претепал баба му и дедо му

mvr

Поврзани вести

Осумнаесетгодишен гостиварец со клоци и дрвен стап и претепал неговите баба и дедо, соопштуваат од Министерството за внатрешни работи.

Бесниот Ј.И. во куќата на неговиот дедо, 69-годишниот М.И., физички ги нападнал него и неговата сопруга, удирајќи ги со клоци и стап во пределот на телата.

Полицијата го привела Ј.И., а презема мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести