среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Бесплатен ТВ пакет Max Sport + со нов телевизор

29032013140244_Deutsche-Telekom3-500x272

Последни вести

Сите корисници на MaxTV кои ќе купат одреден тип на Samsung или Sony телевизор, можат бесплатно да го следат најдобриот спортски ТВ пакет MaxSport+ во наредните 6 месеци.

Оваа промоција можат да ја искористат сите нови или постојни корисници на MaxTV кои ќе купат телевизор и ќе потпишат или обноват договор на 2 години. Промоцијата ќе трае до 31 октомври, 2014 година и важи за телевизорите Sony KDL42W705B и Samsung UE40H5500, со можност за плаќање на 48 месечни рати.

Спортскиот ТВ пакет MaxSport+ ги вклучува ексклузивните канали Arena Sport 2, Arena Sport 3 и Arena Sport 4, достапни во SD и HD резолуција, како и каналите Sport Klub 1, Sport Klub 2, Sport Klub 3, Motors TV и Extreme Sports.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести