недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Бетмен велит: А, срам се бришит со влажна марамица?

20131225-betmen-velit1

Поврзани вести

Откако на социјалните мрежи се расшири  информацијата  дека наводно мастилото со кое се обележуваат гласачите  кои го искористиле своето право на глас може да се избрише со влажна марамица, со свое прашање се јави и популарниот твитерџија Богдан Илиевски, алијас Бетмен велит.

velit

Бетмен велит прашува дали срамот се бриши со влажна марамица?

Но, на сметка на наводното бришење на маркерот паднаа и други шеги на социјалните мрежи.

momiroski

 

cekan-500

 

sega500

funci

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести